Kariera

Dołącz do zespołu INBAP Group

Jesteśmy prężnie rozwijającym się zespołem ludzi z pasją, w pełni zaangażowanych w projekty, które realizujemy. Obecnie grupa kapitałowa INBAP GROUP liczy ponad stu dwudziestu wykwalifikowanych pracowników: inżynierów, architektów, prawników, kierowników inwestycji, kierowników projektów terminalowych, specjalistów ds. nieruchomości i administracji, specjalistów ds. komercjalizacji, specjalistów ds. pozyskiwania nowych inwestycji, zarządców nieruchomości, specjalistów ds. zakupu akcji, specjalistów ds. marketingu i public relations, księgowych, specjalistów ds. windykacji, pracowników działów biurowych, pracowników terenowych. Wciąż się rozwijamy oraz doskonalimy swoje umiejętności.

Kogo poszukujemy?

• ADMINISTRATORA CENTRUM HANDLOWEGO

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Obowiązki:
– zarządzanie podległymi pracownikami – m.in. organizacja i nadzór prac konserwacyjnych, remontowych oraz porządkowych;
– koordynacja działania serwisów budynkowych oraz nadzorowanie jakości usług m.in. serwis techniczny, serwis sprzątający, ochrona fizyczna;
– planowanie wydatków finansowych na przeglądy, remonty i inwestycje w zakresie infrastruktury;
– kontrola pracy urządzeń – codzienne sprawdzanie stanu technicznego obiektu;
– bieżące diagnozowanie oraz usuwanie usterek;
– budowanie i utrzymywanie dobrych relacji z najemcami oraz rozwiązywanie bieżących problemów zgłaszanych przez najemców;
– współpraca z działem marketingu;
– archiwizacja dokumentacji.

Wymagania:
– obsługa komputera – MS Office, znajomość MS Excel i Outlook;
– zdolności organizacyjne i interpersonalne;
– prawo jazdy kat.B;
– dyspozycyjność i zaangażowanie w wykonywaną pracę;
– umiejętność działania pod presją czasu;
– samodzielność oraz efektywna organizacja czasu i pracy;
– wykształcenie wyższe – preferowane kierunki techniczne lub ekonomiczne;
– wysoka kultura osobista;
– komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi.

Więcej informacji pod numerem telefonu: +48 506 075 097

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem, z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Centrum Handlowe Rywal Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Białej Podlaskiej ul. Sidorska 83  dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.” na adres e-mail: katarzyna.dejneka@inbap.com

UWAGA: Aplikacje CV bez tej klauzuli, nie będą brane pod uwagę.

• SAMODZIELNEGO KSIĘGOWEGO

Poszukujmy osoby z doświadczeniem oraz znajomością:
– przepisów podatkowych
– zasad rachunkowości
– zagadnień kadrowo-płacowych
– obsługą programów Rewizor, Gratyfikant, Subiekt.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres e-mail: katarzyna.czajkowska@inbap.com z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust, Nr 133)” .

• RADCY PRAWNEGO/ADWOKATA

Wymagania:
– tytuł  zawodowy Radcy Prawnego lub Adwokata lub w trakcie aplikacji;
– bardzo dobra znajomość prawa cywilnego, administracyjnego, kodeksu spółek handlowych;
– znajomość prawa budowlanego, nieruchomości oraz podatku akcyzowego będzie dodatkowym atutem;
– rzetelność, skrupulatność, umiejętność pracy pod presją czasu;
– prawo jazdy kat. B.

Obowiązki:
– obsługa prawna działalności firmy oraz jej wewnętrznych projektów;
– udzielanie porad prawnych, doradztwo w zakresie trybu i sposobu załatwiania spraw, dokonywanie interpretacji obowiązujących przepisów;
– przygotowanie pism w postępowaniach administracyjnych;
– przygotowywanie pism w kontaktach z kontrahentami firmy;
– opiniowanie oraz tworzenie umów;
– reprezentowanie firmy przed sądami i innymi instytucjami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem, z dopiskiem „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust, Nr 133)” na adres e-mail: katarzyna.czajkowska@inbap.com

• GRAFIKA W DZIALE MARKETINGU

Wymagania:
– znajomość pakietu Adobe (Adobe Photoshop, Adobe Illustrator, Adobe InDesign), Pakietu Corel,
– doświadczenie w projektowaniu grafiki reklamowej, reklam internetowych, wydawnictw reklamowych i katalogów,
– umiejętność projektowania i przygotowywania materiałów do druku (DTP),
– kreatywność i samodzielność w projektowaniu nowych rozwiązań graficznych,
– dokładność i odpowiedzialność za własne działania,
– bardzo dobra organizacji pracy oraz umiejętności pracy w zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV, z dopiskiem: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do przeprowadzenia procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust, Nr 133)” na adres e-mail: katarzyna.czajkowska@inbap.com