Osiedla mieszkaniowe

INBAP jest właścicielem atrakcyjnych nieruchomości, które w przyszłości planuje przeznaczyć na realizację projektu dwóch osiedli mieszkaniowych położonych:

  • w Markach pod Warszawą (woj. mazowieckie)
  • w spokojnej okolicy Białej Podlaskiej (woj. lubelskie)

osiedleOsiedle MARKI ulokowane będzie w pobliżu centrum miasta, przy ul. Wyszyńskiego. Stanowić będzie doskonałe uzupełnienie istniejącej zabudowy, w obszarze szybko rozwijającym się urbanistycznie. Bliskie położenie trasy białostockiej z komunikacją MZK Warszawa, PKS i prywatnymi liniami oraz dojazd rzędu 7 km. do warszawskiej dzielnicy Pragi uczynią lokalizację atrakcyjną alternatywą dla zatłoczonego miasta.
web: www.osiedlemarki.pl

OOs Piaskowa-newsiedle zlokalizowane zostanie przy ul. Piaskowej, w spokojnej części Białej Podlaskiej. W przyszłości planujemy realizację osiedla składającego się z trzech budynków pięciokondygnacyjnych i mieszkaniach o powierzchni użytkowej od 34 do 64 m.kw. Osiedle będzie miało charakter zamknięty z zagospodarowanymi terenami zieleni, placem zabaw oraz parkingiem podziemnym.
web: www.osiedle-piaskowa.pl

 

Ze względu na pełne zaangażowanie zespołu w realizację najnowszych projektów handlowych, termin budowy Osiedla Marki oraz Osiedla Piaskowa w Białej Podlaskiej został przesunięty w czasie, do 2019 roku.