BARTOSZYCE

11-200 Bartoszyce
ul. Orzeszkowej 2
web: www.inbag.com.pl

inbag_logoJednokondygnacyjny obiekt handlowy INBAG wraz wygodnym, naziemnym parkingiem mieści się w ścisłym centrum Bartoszyc, przy jednej z najbardziej ruchliwych ulic miasta, w sąsiedztwie dworca PKS i PKP oraz rynku miasta.

Otwarcie: październik 2014 r.

Główni najemcy:
market spożywczy Delikatesy Centrum, Pepco, Drogeria Natura, CCC, Martes Sport, Diverse, RTV Euro AGD, Świat Zabawek,  kawiarnia Młynek i inni.

Dane obiektu:
Powierzchnia działki: 8 800 m2
Powierzchnia całkowita budynku: 4 636 m2
Powierzchnia najmu/GLA: 4 178 m2
Liczba miejsc parkingowych: 92

 BARTOSZYCE_V1
Bartoszyce:

Miasto i gmina w województwie warmińsko-mazurskim położone w odległości 17 km od granicy z Rosją. Wiedzie tu droga krajowa nr 51 – jeden z najważniejszych szlaków drogowych w województwie warmińsko-mazurskim, prowadząca do Kaliningradu. Główne kierunki działalności miasta związane są z lokalizacją w pobliżu międzynarodowego przejścia granicznego Bezledy-Bagrationowsk, istnieniem Warmińsko-Mazurskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej oraz dobrze rozwiniętym zapleczem turystycznym. Miasto znajduje się w ścisłej czołówce prężnie rozwijających się ośrodków województwa. Jest najsilniejszym, proekologicznym ośrodkiem gospodarczym w powiecie.


Zainteresowanych wynajmem powierzchni handlowej w Bartoszycach zapraszamy do kontaktu:
e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

 Galeria: