21 stycznia 2020

Blok mieszkalny w Łukowie

Łuków, ul. Dworcowa/Aleja Tadeusza Kościuszki
www.inbapdeveloper.com/developer/lukow/

Budynek mieszkalny przy ul. Kościuszki to projekt łączący w sobie 5-kondygnacyjny blok mieszkalny z parkiem usługowo-handlowym. Takie rozwiązanie jest niewątpliwie jednym z największych atutów inwestycji, która stanie się w pełni funkcjonalnym, komfortowym miejscem do życia. Mieszkańcy znajdą tu wszystko, czego potrzebują – wymarzoną prywatną przestrzeń, przydomowe miejsce zakupów, a także doskonałe skomunikowanie, jakie zapewni położenie vis à vis dworca kolejowego.

Podstawowe parametry:
Powierzchnia działki: ok. 1 ha
Całkowita powierzchnia wszystkich mieszkań: 3 231,8 m²
Liczba miejsc parkingowych: 129
Liczba kondygnacji: 5

Łuków – miasto w województwie lubelskim, w powiecie łukowskim. Leży w zachodniej części Równiny Łukowskiej, należącej do Niziny Południowopodlaskiej. To największy ośrodek miejski między Lublinem (93 km), Siedlcami (29 km), Puławami (77 km) a Białą Podlaską (62 km).
Łuków zajmuje powierzchnię 35,75 km2 i jest zamieszkiwany przez ponad 30 tys. osób. Przez miasto przebiegają szlaki komunikacyjne takie jak: droga krajowa nr 63 w kierunkach Węgorzewo i Sławatycze, droga krajowa nr 76 w kierunku Garwolina oraz drogi wojewódzkie: nr 806 w kierunku Międzyrzeca Podlaskiego, nr 807 w kierunku Maciejowic i nr 808, łącząca Łuków z Kockiem.

Łuków może poszczycić się wyjątkowymi walorami przyrodniczymi. Jedną trzecią powierzchni gminy porastają lasy, a ponad połowę stanowią użytki rolne, dlatego region te nazywa się typowo rolniczym. Rozwija się tu głównie przemysł spożywczy. Obok dużych zakładów mięsnych na terenie gminy istnieją: zakład mleczarski, chłodnia, piekarnie i cukiernie, które wysyłają swoje wyroby również do innych miast. Ponadto działają tu średnie i małe zakłady przemysłu odzieżowego, obuwniczego, stolarki budowlanej, maszynowego, metalowego oraz energetyki cieplnej.

Termin planowanej realizacji inwestycji: 2020/2021 r.
Planowane rozpoczęcie budowy: 1Q2020 r.
Planowane ukończenie realizacji inwestycji: 1Q2021 r.

Zainteresowanych kupnem mieszkań zapraszamy do kontaktu:
mobile: +48 500 378 503