CIESZYN

Galeria Stela
43-400 Cieszyn
ul. Korfantego 23
web: www.galeriastela.pl

Galeria Stela mieści się w ścisłym centrum miasta, w  bezpośrednim sąsiedztwie dworca PKS i PKP oraz marketu KAUFLAND i CASTORAMA. Projekt zlokalizowany jest w bliskiej odległości do Mostu Przyjaźni – przejścia granicznego z Czechami.
Otwarcie: listopad 2018 r.


Dane obiektu:
Powierzchnia całkowita budynku: 13 100 m2
Powierzchnia najmu/GLA: 10 665 m2
Liczba miejsc parkingowych: 98

Główni najemcy:
market spożywczy Aldi, CCC, drogeria Hebe, H&M, Smyk, Pepco, Briju, Diverse, Deichmann, Vision Express, Big Star, Play, bank PKO BP, Świat Zabawek, RTV Euro Agd, salon Orange, Plus, kawiarnia Stela, Cinema City i inni.
CIESZYN_V1Cieszyn:
Jest jednym z najstarszych miast leżących na południu Polski (województwo śląskie, powiat cieszyński) na granicy z Republiką Czeską. Atutem Cieszyna jest bliskość takich miejscowości jak Ustroń (ok. 15 km), Wisła (ok. 20 km), Szczyrk (ok. 30 km), Ostrava (ok. 40 km), Karvina (ok. 15 km). Miasto jest ważnym ośrodkiem kulturalnym, administracyjnym i oświatowym, położone na szlaku tranzytowym z południa na północ Europy, przy międzynarodowej drodze E75 (w Polsce stanowiącej drogę krajową nr 1 (S1) Gdańsk – Cieszyn). Ponadto jest popularnym ośrodkiem handlowym, głównie wśród obywateli Republiki Czeskiej. I

Zainteresowanych wynajmem zapraszamy do kontaktu:
e-mail: najem@inbap.com
mobile: +48 500 378 503

Fotorelacja z otwarcia Galerii: