Inwestycje mieszkaniowe

Obecnie wkraczamy na rynek nieruchomości mieszkaniowych, rozpoczynając prace nad budową osiedla oraz budynku wielorodzinnego w dwóch miastach na terenie województwa lubelskiego. W ramach projektów powstanie łącznie 170 mieszkań w dogodnych lokalizacjach i o wysokim standardzie wykończenia.

  • w Łukowie (woj. lubelskie)
  • w  Białej Podlaskiej (woj. lubelskie)
  • w Markach pod Warszawą (woj. mazowieckie)

Obiekt w Łukowie to inwestycja, w której atuty mieszkania w spokojnej okolicy przeplatają się z wygodą wynikającą z życia w mieście. Jest to możliwe dzięki połączeniu części mieszkalnej z funkcjonalnym parkiem handlowo-usługowym, a także usytuowaniu vis à vis dworca kolejowego, stanowiącego ważny węzeł komunikacyjny w regionie. W 5-kondygnacyjnym bloku znajdzie się 60 mieszkań o metrażu od 30 do 64 mkw., z prywatnymi ogródkami na pierwszym piętrze oraz z balkonami na wyższych. Do nieruchomości będzie przynależał również rozległy parking wraz z krytą halą garażową.

Osiedle Piaskowa zostanie wzniesione przy ul. Piaskowej, w spokojnej części Białej Podlaskiej. Planujemy realizację trzech budynków pięciokondygnacyjnych, w ramach których powstaną mieszkania o powierzchni użytkowej od 34 do 64 m.kw. Osiedle będzie miało charakter zamknięty z zagospodarowanymi terenami zieleni, placem zabaw oraz parkingiem podziemnym.

Osiedle MARKI powstanie w pobliżu centrum miasta, przy ul. Wyszyńskiego. Będzie stanowić doskonałe uzupełnienie istniejącej zabudowy, w obszarze szybko rozwijającym się urbanistycznie. Bliskie położenie trasy białostockiej z komunikacją MZK Warszawa, PKS i prywatnymi liniami oraz dojazd rzędu 7 km do warszawskiej dzielnicy Pragi uczynią lokalizację atrakcyjną alternatywą dla zatłoczonego miasta.

Ze względu na pełne zaangażowanie zespołu w realizację najnowszych projektów handlowych termin budowy Osiedla Marki został przesunięty w czasie do 2021 roku.